Главная › Новости › Статьи
Статьи

Наскільки ефективна лазерна епіляція світлого волосся?

10.05.2023 240 0.0 0
Наскільки ефективна лазерна епіляція світлого волосся?
Лазерна епіляція - це популярна косметична процедура, в якій для видалення небажаного волосся використовуються концентровані промені світла. У той час як для людей з темним волоссям та шкірою вона виявилася ефективною, люди зі світлим волоссям часто залишаються розчарованими результатами. Причина цього полягає в тому, що традиційна лазерна епіляція спрямована на пігмент у волосяних фолікулах, який набагато менше поширений у людей зі світлим волоссям. Однак останні технологічні досягнення дозволили зробити так, що лазерна епіляція світлого волосся теж показує успішні результати.

Протипоказання

Лазерна епіляція вже багато років є популярним методом видалення небажаного волосся. Однак важливо відзначити, що ця процедура підходить не кожному.

Ось деякі протипоказання:
  • Лазерна епіляція не рекомендується вагітним жінкам через потенційний ризик, який вона може представляти для плоду.
  • Якщо є певні захворювання шкіри, такі як псоріаз або вугровий висип, лазерна епіляція може посилити стан і викликати додаткове подразнення.
  • Деякі ліки можуть зробити шкіру чутливішою до світла, що може збільшити ризик побічних ефектів під час лазерної епіляції. Необхідно обов'язково повідомити фахівця про будь-які препарати, що приймаються.
  • Якщо в анамнезі є рак шкіри, епілепсія або інші захворювання, які можуть вплинути на чутливість до світла, то лазерна епіляція може бути не рекомендована.
  • У деяких випадках лазери можуть спричинити гіперпігментацію у людей зі світлим кольором шкіри. Цей ризик підвищений у людей зі світлим волоссям, тому що у них менше меланіну в шкірі для поглинання енергії лазера.
Наскільки ефективна лазерна епіляція світлого волосся?

Перед проведенням лазерної епіляції необхідно проконсультуватися з ліцензованим та досвідченим фахівцем, щоб визначити, чи підходить людині ця процедура. У деяких випадках можуть бути рекомендовані альтернативні способи видалення волосся.

Як проходить процедура

Перед початком сеансу епіляції клієнт проходить консультацію, на якій проводиться обстеження, обговорюються вимоги та можливі проблеми. Це важливий етап процесу, оскільки дозволяє спеціалісту оцінити тип шкіри клієнта. Якщо у людини особливо чутлива шкіра, може бути нанесений спеціальний гель для анестезії, щоб мінімізувати дискомфорт під час процедури. Під час процедури клієнт розміщується на кушетці, одягає окуляри, щоб захистити очі. Потім фахівець швидко та ефективно видаляє все небажане волосся. Після завершення епіляції на шкіру наноситься пантенол, щоб заспокоїти та захистити її від почервоніння та подразнення.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/MixinformКомментарии (0)
avatar